• Ana Sayfa
  • Ücretsiz kargo SFP BIDI 155 M 1490/1550nm 120 km DDM ile LC konnektörü singel fiber tek modlu bidi sfp transceiver
₺677.16

Stok durumu :Stokta var

  • Birim Tipi: Çift
  • Paket Boyutu: 25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)


  • Model Numarası: XYT-SFP BIDI 155M 1490/1550nm-120km-LC-DDM
  • Product Name: sfp transceiver
  • Packaging Type: SFP
  • Tranmission Rate: 155M
  • Wavelength: 1490/1550nm
  • Tranmission Distance: 120km
  • Connector: LC/SC
  • DDM: Yes
  • Application: Transmission
  • Compatible: Cisco Huawei Juniper and more


SFP BIDI DDM 155 M 1490/1550nm (1550/1490nm) 120 KM Alıcı-verici
ürün Açıklaması
SFP BIDI 155 M 1490/1550nm-120km-LC-DDM Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA), alıcı-verici beş bölümden oluşur: LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, dijital teşhis monitör, the DFB lazer ve PIN fotoğraf-dedektörü. modül veri bağlantı içinde 120 KM kadar 9/125um tek modlu fiber.
Verici özellikleri
parametre
sembol
Min.
Typ.
Max.
birim
not
ortalama Çıkış Gücü
POUT
-2
3
dBm
not (1)
Extinction Oranı
ER
8.2
dB
merkezi Dalgaboyu
λC
1470
1490
1510
nm
NFPB145D-LS12D
1530
1550
1570
NFPB154D-LS12D
yan Mod Bastırma Oranı
SMSR
30
dB
DFB Lazer
spektrum Bant Genişliği (-20dB)
σ
1
nm
verici KAPALı Çıkış Gücü
POff
-45
dBm
diferansiyel Hattı Giriş Empedansı
RIN
90
100
110
Ohm
çıkış Göz Maskesi
G.957 ile uyumlu (sınıf 1 lazer güvenlik)
not (2)
not (1): 2 ^ 23-1 NRZ Tedbirin PRBS desen
not (2): Verici göz maskesi çözünürlüklü
Alıcı özellikleri
parametre
sembol
Min.
Typ.
Max.
birim
not
giriş Optik Dalgaboyu
λIN
1530
1550
1570
nm
NFPB145D-LS12D
1470
1490
1510
NFPB154D-LS12D
alıcı Hassasiyeti
PIN
-34
dBm
not (1)
giriş Doygunluk Güç (Aşırı Yük)
PSAT
-10
dBm
Sinyal Assert Of Los
PA
-44
dBm
Sinyal De Los-assert
PD
-34
dBm
not (2)
LOS Histerezis
PA-PD
0.5
2
6
dB
not (1): Işık kaynağı ile Ölçülen 1550nm (1490nm), ER = 8.2dB; BER =
not (2): Zaman SD de-iddia, RX veri +/-çıkış sinyal olduğunu çıkış.
zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır
resim sadece referans için. ürün açıklaması olarak aynı gerekir. karıştı iseniz. hizmet irtibata geçiniz.
Nakliye hakkında 1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN: tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın. 2. FATURA HAKKıNDA ödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir 3. VERGI HAKKıNDA hiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın. UYARı: 1. üzgünüm biz için desteklemez P. O. Kutuları adresi, doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman. 2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir.
İade ve değişim
1. SIPARIŞ IPTALI
siparişinizi iptal edebilir her zaman sipariş önce bize tarafından comfirmed olduğunu. bu düzenlenmiş kez üretim, biz sipariş iptali veya değişim kabul edemez.
geribildirim 1. bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen. 2. ürünlerimizden memnun yoksa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. (XYT-TECH) Sharetop sergi planı: Booth No.23E02. Nisan 24-27,2018 Expocentre, Moskova

Değerlendirmeler

İlk değerlendirme yazan siz olun!

Derecelendirme

Etiketler: Ucuz Ücretsiz kargo SFP BIDI 155 M 1490/1550nm 120 km DDM ile LC konnektörü singel fiber tek modlu bidi sfp transceiver, Yüksek Kalite Ücretsiz kargo SFP BIDI 155 M 1490/1550nm 120 km DDM ile LC konnektörü singel fiber tek modlu bidi sfp transceiver, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

24/7 destek

Hizmet.

100% Para iade

Döviz Kurunu Dönüştür.

Uluslararası nakliye

Hızlı teslimat.